Sulejówek

with Brak komentarzy

[INWESTYCJA SPRZEDANA]

Dom jednorodzinny podzielony na dwa lokale mieszkalne, dom nowoczesny i przede wszystkim spełniający standardy nowoczesnej rodziny bądź dwóch rodzin to wbrew pozorom marzenie całkiem sporej ilości osób. Dzisiaj to marzenie jest do spełnienia, a my wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom, oferując domy w rozwijających się dynamicznie miastach leżących w bliskiej odległości od Warszawy, pozwalających na bardzo szybkie dotarcie do stolicy.

Nie każdy pragnie zamieszkiwać w centrum – wiele osób marzy o domu w cichej okolicy, w miejscu, z którego bez problemu dzięki dobrym liniom autobusowym bądź SKM będzie można dotrzeć do miejsca pracy. Wiedząc to, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy wygodny i przede wszystkim przestronny budynek, w którym może zamieszkać nawet 5 osobowa rodzina, ale co najważniejsze żyć w taki sposób, aby nikt nikomu nie przeszkadzał.

Budynki jakie oferujemy są wykończone, spełniają wszelkie normy i posiadają wymagane media. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i ocieplone po to, aby nie były potrzebne już żadne duże inwestycje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!