Szukacie Państwo dewelopera, który będzie w stanie zaoferować Wam projekt domu i jego wykonanie w atrakcyjnej cenie, spełniając wszelkie wymogi oraz oczekiwania? Pragniecie nawiązać współpracę w zakresie stworzenia osiedla domków jednorodzinnych bądź po prostu zakupić jeden z nich? Bez względu na powód, jesteście Państwo w odpowiednim miejscu, bowiem nasza firma jest w stanie zaoferować Wam dogodne warunki kupna i spełnienie marzeń.

Jesteśmy firmą deweloperską, którą charakteryzuje nie tylko wieloletnie doświadczenie poparte dużą ilością sprzedanych inwestycji budowlanych, ale przede wszystkim charakteryzują nas dobre opinie pochodzące od kupujących. Na rynku istniejemy od 2006 roku, a przez cały okres swojej działalności udało nam się zdobyć niemałe doświadczenie w aspekcie zabudowy szeregowej, domów bliźniaczych czy też domów wolno stojących. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować znacznie więcej aniżeli nasi konkurenci, dopiero pojawiający się na rynku budowlanym.

Specjalizujemy się przede wszystkim w budowie i sprzedaży:
• domów jednorodzinnych
• segmentów
• domów wielorodzinnych

Największe osiągnięcia, jakie mamy na swoim koncie jako firma to udział w czterech dużych przedsięwzięciach, inwestycjach, które sprzedały się bardzo szybko i które spełniły potrzeby oraz marzenia wielu ludzi.

Nasze największe projekty to:
• „PODLEŚNA” – zespół zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej – szeregowej w dzielnicy Wesoła w Warszawie.
• „SĘCZKOWA” – dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w Warszawie Wawer Osiedle Las przy ulicy Ogrody.
• „SULEJÓWEK” – budynek jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi.
• „POPRAWNA” – osiedle 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Wszystko dzięki temu, iż nasz zespół to grupa fachowców, specjalistów, osób wykwalifikowanych, dla których budownictwo to również pasja. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości. Czekamy na Państwa zgłoszenia w razie chęci nawiązania współpracy – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i spotkamy się w celu ustalenia szczegółów bądź przedstawienia naszych pomysłów.